کردستان - روستای اورامانات
زیبا [ ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۱ ]

پاسخ سارا: سلام دوست نازنینم .سارا جون از اینکه تو و سایر دوستان نسبت بهم لطف دارین و بهم دلگرمی میدین ازتون ممنونم . صادقانه بگم اگه امید دادن و همراهی افرادی نظیر تو و دکتر رحیمی و آقا شاهرخ و سعیده وخیلی دیگه از دوستانم که بدون گذاشتن ردپا هر روز به سراغ فتوبلاگم میان ،نبود ، شاید منم انگیزه ای برای به روز کردن اون نداشتم . ضمنا استاد عزیزمون هم خدایی ناکرده قصد مخالفت ندارن اما خوب با عکسای مستند اجتماعی من نتونستند رابطه برقرار کنند و شاید اون هم به دلیل روحیات خاص خودشون باشه .به هر جهت منم به عنوان کسی که عکاسی را دنبال میکنه مطمئنا هیچ وقت عکاسی تو حوزه مردم شناسی را کنار نمیذارم و احترام خاصی برا اون قائلم و حتی حاضر نیستم برخی از اون دسته عکسام را با هیچی عوض کنم وووووو .ضمنا باید بگم اولا که هنوزم خودم نمی دونم چکاره ام و در نهایت اینکه متاسفانه هنوز هیچ و هیچم و فقط به اون حوزه هایی که اشاره کردی علاقمندم . بازم از لطف و توجهت ممنونم.


سحر [ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۱ ]

مثل بقیه کارات اینم خیلی خوبه . حس قشنگی داره . اگه جسارت نباشه من موندم چرا این استادشما ( آقای دکتر رحیمی ) با عکسای مستند تو مخالف هستن !؟ ایندفعه هم که ایراد پیدا نکردن ، زیرنویس را زیر سوال بردن . اما خوشم میاد که رفیقمون کم نمیاره . راستی زیبا بالاخره نفهمیدیم تو چه کاره ای ؟؟ دامپزشکی؟ عکاسی؟ روزنامه نگاری؟ طبیعت گردی؟تازگیا هم که ایران شناس شدی وووو . بیخود نیست که من عاشق و شیفته تو و رفتار و کارات هستم . شادمان باشی عزیز دلم


زیبا [ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۱ ]

پاسخ آقای دکتر رحیمی : با سلام و تشکر از توجه بی دریغ شما . در ارتباط با اینکه در مورد مکان عکاسی فرمودین باید بگم من نوشتم روستای اورامانات که اینجا دقیقا روستای اورامانات(روستای هزار پله اورامانات) از توابع شهرستان سرو آباد کردستان است و با اون منطقه اورامانات کرمانشاه تفاوت داره و در واقع اینجا منطقه " اورامانات تخت " هستش . به هر جهت بازم از توجه و یادآوری شما ممنون و سپاسگزارم .


علاالدین رحیمی [ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۱ ]

سلام.ثبت بدی نیست. تاریکی اطاق مفهومی تأمل بر انگیز به عکس داده. اما به نظرم توی عکس هایی که به حوزه های مردم شناسی مربوط میشه بهتره در دادن آدرس دقت بیشتری بکنی. مثلا اورامانات منطقه ای در استان کرمانشاه هست و یک منطقه است . ضمنا عکس هایی از این دست که جدا از محیط اطراف ثبت میشه فرقی نمی کنه لوکیشن کجا باشه . البته ضرری هم نداره. به هر حال خسته نباشی.


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی Security Code
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
370114